Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Staronová stránka obce
Dátum pridania 28.01.2015


    Vážení návštevníci oficiálnej stránky obce Čereňany.

 

  Mnohí ste určite ani nepostrehli, že sa na našej obecnej stránke niečo zmenilo, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Vzhľad stránky zostal zachovaný tak, ako ho poznáte a sekcie, či odkazy zostali taktiež zachované. Čo sa však zmenilo je rýchlosť načítania stránky a teda podstatne skrátený čas "od jedného kliku k druhému". To sme dosiahli prechodom na iný, rýchlejší server.

   Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí sa doposiaľ nezištne podieľali na zabezpečení chodu a funkčnosti obecnej stránky, najmä však Mgr. Ľubošovi Žiškovi a Mgr. Ľubomírovi Macekovi. Obaja niekoľko rokov tvorili a zapĺňali stránku dôležitými informáciami a faktami z diania v obci za čo im patrí moja veľká vďaka. Všetky dôležité informácie zostali zachované a v najbližšom čase sa objavia na stránke obce opäť.

  Novinkou bude pre Vás určite to, že vôbec po prvýkrát v histórii obce má starosta svoju vlastnú E-mailovú schránku, ktorá je zverejnená v kontaktoch. Možno to bude mnohým - hlavne mladším, pripadať smiešne, ale je to tak. Nemusel som sa k tomuto kroku nijako odhodlávať a premáhať, je to pre mňa v dnešnej dobe prirodzená forma komunikácie s občanmi a touto formou štátna a obecná správa v iných obciach a mestách  komunikuje už roky. Vaše podnety, nápady či pripomienky k fungovaniu obce a obecného úradu alebo návrhy týkajúce sa obecnej samosprávy môžete aj touto formou zasielať na adresu starosta@cerenany.sk . E-mailová adresa ocu@cerenany.sk , ako aj schránky poslancov obecného zastupiteľstva zostali nezmenené. Časom pribudnú aj ďalšie E-mailové kontá, o ktorých Vás budeme informovať na našich stránkach.

  Pripomienky k samotnej stránke našej obce zasielajte svoje na adresu webmaster@cerenany.sk

 

 

Starosta obce Ján Mokrý

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy