Connected successfully
Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Amfiteáter
Dátum pridania 05.06.2015


V posledných týždňoch prebiehali intenzívne práce na opravách v miestnom amfiteátri. Dalo by sa povedať že išlo už o záchranné práce, keďže amfiteáter bol vo veľmi žalostnom stave. Počnúc premietacou kabínou - kde boli zdevastované a nepoužiteľné premietačky, cez splesnivené múry, zničenú fasádu, nefunkčné sociálne zariadenia, elektrické rozvody bez revízií s pokradnutými káblami a podobne.

Dnes už priestory amfiteátra aj jeho objekty po niekoľkých týždňoch prác vyzerajú trošku viac k svetu o čom sa bude môcť presvedčiť aj verejnosť zajtra na oslavách dňa detí.

Väčšina prác bola vykonávaná svojpomocne a najväčší podiel na nich mali zamestnanci zamestnaní v obci prostredníctvom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza, ktorých mzda je hradená z tohto úradu.

Poďakovanie patrí zamestnancom:

  • Ján Kusý
  • Pavol Mešina
  • Vladimír Varga
  • Anton Hubač
  • Božena Vážanová
  • Iveta Vrtielová
  • Iveta Žišková

 

Z osadenstva obecného úradu mali najväčšiu zásluhu na prácach Štefan Bullo a Milan Mešina.

Odborné zásahy v oblasti elektriky a výškových prác zabezpečovali majstri Ivan Kováčik a Ján Foltán.

Nič z toho by však nebolo zrealizované, nebyť veľkého zanietenia starostu obce Jána Mokrého, ktorý v podstate denne osobne organizoval a rozdeľoval všetky práce, dopravu materiálu, odvoz stavebnej sute atď. Za ten krátky čas sa urobilo skutočne veľa roboty a dúfame že to obyvatelia obce ocenia. Tešíme sa na Vás na prvej tohtoročnej akcii - oslavy dňa detí 6. 6. 2015.

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy