Connected successfully
Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Fašiangy 2019
Dátum pridania 03.03.2019


 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 2. marca 2019 prebehli v našej obci oslavy fašiangov, takpovediac v dvoch etapách.
Prvou etapou bolo pohostenie a vystúpenie detí z materskej školy pred pohostinstvom Rozvoj, druhou etapou bola fašiangová zábava večer v kultúrnom dome.


Obe podujatia boli sprevádzané dobrou náladou, hudbou a kvalitným jedlom.
Za prípravu a organizáciu vystúpenia detí sa chcem poďakovať zástupkyni pre materskú školu Ľubke Vyskočovej, všetkým vystupujúcim deťom a ich rodičom za to, že si našli čas a svoje ratolesti sprevádzali.


Jedlo a pitie si zobrali na starosť majiteľ pohostinstva Rozvoj Ján Horn so svojim personálom a majiteľ reštaurácie Afrodita pán Marián Filo. Obom pánom, ako aj ich zamestnancom a celému osadenstvu patrí veľká vďaka.

Za chutné šišky a pagáče ďakujem Stravovaniu u Hvojníka - Ľubokvi Hvojníkovi a kolektívu zamestnancov.

 

Na celom kultúrnom programe, ktorý vyčaril na všetkých tvárach veľa úsmevov a dal zabrať aj brániciam, mal najväčšiu zásluhu Mgr. Ľubomír Macek a ľudová hudba Beťári, ktorí vyhrávali do neskorých nočných hodín, na striedačku s Jankom Mokošom - DJ Mokky.
Scénky v podaní našich hasičiek, hasičov, speváckej skupiny Hôrky, "fašiangovníkov" z Čerenian a našich občanov boli fantastické. Vrcholom bolo pochovanie basy, pri ktorom nezostalo jedno oko suché - od smiechu. Všetkým účinkujúcim veľká vďaka !!!

 

V neposlednom rade sa chcem poďakovať zamestnancom obecného úradu za pomoc pri organizovaní celých fašiangov a všetkým tým, ktorí sa prišli zabaviť a vytvorili dobrú atmosféru, ktorá k takejto zábave neodmysliteľne patrí.

 

  ĎAKUJEM
starosta obce
Richard Masný

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy