Connected successfully
Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu
Dátum pridania 10.02.2017


 

 

 

 

 

 

ITF SLOVAKIATOUR 26. – 29. 1. 2017

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu

 

5

 

 

Obec Čereňany v spolupráci s Okresnou organizáciou cestovného ruchu Bojnice v združení miest a obcí Hornej Nitry a kúpeľmi Bojnice a.s. sa zúčastnili 26- - 29. 1. 2017 na tejto výstave, kde sme mali aj fyzické zastúpenie počas celých 4-och dní v osobách: Ján Mokrý – starosta obce, Ľudová hudba Beťári z Čerenian pod vedením Mgr. Maceka a zamestnanca kúpeľov Bojnice Mgr. Ivana Foltána.

Naša obec bola prezentovaná aj elektronicky, ale aj fyzicky, tým že sa rozdávali 3 druhy pohľadníc, balóniky  a nonstop bol prehrávaný záber z činnosti a života v kaštieli v Čereňanoch firmou Afrodita Čereňany.

Na výstave sa prezentovalo aj Stravovanie u Hvojníka, keď v sobotu sme podávali šúľance s makom a orechmi, ktoré p. Hvojník zabezpečil. Taktiež sa podávali špeciality nášho regiónu . domáca klobása, domáca tlačenka, domáci podbradok, domáci chlieb ako aj oškvarkové pagáče, k čomu nechýbala dobrá slivovička, marhuľovica a jabĺčkovica, ktoré sa podávali ako ochutnávky z nášho regiónu.

Počas týchto 4 dní sme v stánku, ktorý bol pod mottom: Liečivá sila Hornej Nitry“ privítali poslancov NR p. Karola Farkašovského, p. Dušana Titela ako aj štátneho tajomníka Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR p. Petra Ďurčeka a samozrejme mnoho medzinárodných pracovníkov v cestovnom ruchu, zastupiteľských úradov z celej Európy.

Týmto sme využili možnosť a svojou aktivitou sme prispeli k prezentácii našej obce na takomto významnom Celoslovenskom fóre.


      Ján Mokrý, starosta obce

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy