Connected successfully
Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Október - mesiac úcty k starším
Dátum pridania 19.10.2015


      Tento mesiac je v našich kalendároch označovaný ako mesiac úcty k starším. Ako vo svojom príhovore povedal starosta obce - nemal by to byť len mesiac, ale starších by sme si mali vážiť neustále. Spravili pre nás veľmi veľa - dá sa povedať, že všetko čo robili, robili pre nás, mladších. To, čo dnes máme, okolo čoho dennodenne chodíme a považujeme za samozrejmosť, musel niekto vyrobiť, vybudovať či postaviť. Sú to práve tí starší, ktorým aj obec prejavila úctu aspoň malým posedením v kultúrnom dome. Písomne pozvaní boli všetci obyvatelia obce, ktorí dovŕšili vek 65 rokov, teda 246 seniorov na piatok a sobotu 16. a 17. októbra. Keďže svoju účasť na posedení a programe potvrdilo len 136 ľudí, celý program bol presunutý na piatok 16. 10. 2015.

 

      Pre starších bol pripravený pekný program v podobe vystúpení detí z materskej a základnej školy z Čerenian, ženskej speváckej skupiny Hôrky a ľudovej hudby Beťári. Až do konca posedenia hrali a zabávali Šmýkalovci.

 

      Nezabudli sme ani na občerstvenie. Za chutné rezne so zemiakovým šalátom ďakujeme reštaurácii Afrodita a pánovi Mariánovi Filovi. K jedlu bolo podávané víno a čaj, ktoré zabezpečil starosta obce.

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy