Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Výzva
Dátum pridania 27.07.2015


 

 

 

 

 

 

 

Výzva všetkým Čereňancom

 

     Aj touto cestou chceme požiadať všetkých občanov Čerenian, majiteľov nehnuteľností, producentov odpadových vôd, aby podpísané Zmluvy o budúcej zmluve o pripojení na verejnú kanalizáciu doniesli na obecný úrad do 10. 8. 2015.

Zmluva sa nachádza v poslednom vydaní Čerenianskych novín. Ak ju aj niekto stratil, na obecnom úrade je možnosť vyzdvihnúť si novú.

     Starších občania, alebo tí, ktorí si nebudú vedieť rady s vyplnením údajov v zmluve môžu prísť na obecný úrad a za 3 minúty bude všetko vybavené. Je to posledná možnosť, ako vybudovať kanalizáciu v našej obci bez toho, aby to obec stálo nejaké peniaze.

 

 

 

Z obecných novín

 

      Zmluva, ktorá sa nachádza v prílohe novín je potrebná a slúži na to, aby Stredoslovenská vodárenská spoločnosť a. s. mohla požiadať o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ na výstavbu kanalizácie a čističky odpadových vôd v aglomerácii Oslany, Čereňany. Teda v prípade, že najmenej 85 % producentov odpadových vôd v našej obci - majiteľov domov - túto zmluvu o budúcej zmluve podpíše, uvedená spoločnosť s veľkou pravdepodobnosťou získa finančné zdroje na výstavbu kanalizácie a ČOV.

     Konečná zmluva o pripojení na kanalizáciu a odvádzaní odpadových vôd bude mať ÚPLNE ROVNAKÉ znenie ako zmluva o budúcej zmluve, ktorú teraz dostávate do rúk. Bez akýchkoľvek finančných podmienok.

     Finančné podmienky prevádzkovania kanalizácie a čističky odpadových vôd stanoví až ich prevádzkovateľ, ktorým môže byť obec, alebo iný subjekt. O tom sa bude rozhodovať AŽ PO VÝSTAVBE a verejnej súťaži, čo je presne zakomponované aj v článku IV bod 7 zmluvy o budúcej zmluve.

 

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazyÚvod | Administrácia | Заказать компромат на конкурента.873096