Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Poďakovanie
Dátum pridania 21.07.2015


     Cez uplynulý víkend prebehli v miestnom amfiteátri dve zaujímavé podujatia. Ten, kto sa zúčastnil, môže hodnotiť, z môjho pohľadu to boli veľmi vydarené akcie.

 

     V sobotu 18. 7. 2015 vystúpila v našej obci Street Dance Academy Laciho Strika z Bratislavy zameraná na tie "mladšie" ročníky a môžem povedať, že to čo predviedli niekedy porušovalo zákony fyziky. Čo však bolo krásne je, že na improvizovanom parkete naučili deti - záujemcov z radov divákov - základné kroky a štýly moderných tancov. Vystúpenie vyvrcholilo súťažou amatérskych tanečníkov a najlepší získali od Laciho pekné ceny.

 

     V nedeľu 19. 7. 2015 vyvrcholili Hody 2015 vystúpením hviezd z televízie Šláger a že bolo na čo pozerať potvrdzuje aj účasť divákov a ešte lepšie to dokazujú fotografie v predchádzajúcom príspevku. Vystúpili Kysucká Vrchárska heligónka, Duo Aramis, Ľudovít Kašuba, Martin Jakubec, Božana, Sonet a predovšetkým skupina Progres z Čerenian, ktorá hrala až do neskorých nočných hodín. Vynikajúca zábava trvala od 16:00 hod. a poslední tanečníci odchádzali tesne pred polnocou.

 

     Čo však predchádzalo tomu, aby sa diváci, návštevníci a účinkujúci cítili pohodlne, vedia tí, ktorí pripravovali amfiteáter, opravovali priestory, maľovali, obkladali, kosili, navážali materiál a tak ďalej.

 

Veľká vďaka patrí všetkým zamestnancom obecného úradu, ktorí sa podieľali na prípravných a rekonštrukčných prácach, predovšetkým však zamestnaným cez Úrad práce sociálnych vecí a rodiny  podľa § 54 ods. 1 písm. a zákona 5/2004 Z. z.. Tí strávili celé posledné týždne hektickými prípravami priestorov a posledné dni navážaním a rozmiestňovaním stolov, lavíc, stoličiek, slnečníkov a podobne.

 

Maroš Eliaš

Anton Hubač

Božena Vážanová

Iveta Vrtielová

Ivan Vrtiel

Ján Kusý

Petra Žišková

Marián Kopál

Iveta Žišková

 

     To sú mená tých, ktorým patrí moje veľké poďakovanie za to, že sme zvládli dve vystúpenia za dva dni, v extrémnych horúčavách, s nočným strážením, uprataním a uskladnením materiálu, ktorý bol navezený do amfiteátra. S organizáciou a zabezpečením však veľmi pomohli členovia Dobrovoľného hasičského zboru Čereňany a členovia výboru Športového klubu Čereňany.

 

     Na tomto mieste by som sa chcel srdečne poďakovať aj podnikateľom, ktorí prispeli k tomu, že sa obe podujatia tak vydarili. S prípravou pohostenia a zabezpečením dopravy nám veľmi pomohli

 

Reštaurácia Afrodita a pán  Marián Filo,

Pohostinstvo Pumpa a Rastislav Ziman,

Catering JOSIP a pán Jozef Mokráň,

Cafe Lenka a Miroslav a Tatiana Bobokovci,

Mlyn Čereňany a pani Miriam Katuščáková s Jurajom Vrtielom a

Autodoprava Ján Baláž Čereňany.

 

Všetkým ešte raz veľmi pekne ďakujem.

 

Starosta obce

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazyÚvod | Administrácia | Заказать компромат на конкурента.873153