Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Nová skládka
Dátum pridania 27.03.2015


Všetci občania Čerenian si mohli všimnúť, že v posledných dňoch prebieha intenzívne odvoz odpadu veľkoobjemovými kontajnermi. Do dnešného dňa - 27. marca 2015 - bolo vyvezených celkom 31 takýchto kontajnerov. Tam, kde sa rýchlejšie zaplnili, boli pristavené opäť. Denne bolo obecným rozhlasom vyhlasované niekoľkokrát miesto, kde budú kontajnery umiestnené.

Aj dnes sú rozmiestnené kontajnery v niektorých uliciach.

Napriek tomu sa našiel niekto, koho ani nemožno nazvať inak ako ľudskou hyenou a opäť vyhádzal svoj odpad v prírode, pri potoku. Na mieste, ktoré bolo minulý týždeň úplne vyčistené. Tento skutok bol spáchaný medzi 26. 3.2015 večer a 27.3. 2015 doobeda, pretože včera v dopoludňajších hodinách bolo toto miesto ešte čisté. Ide o odpad z interiéru starých áut, roztrhané sedačky a čalúnenia vyhodené na Fančovskej ceste cca 400 m za amfiteátrom vpravo, smerom k potoku.

Obec vynakladá nemalé prostriedky na ochranu životného prostredia práve kvôli čiernym skládkam, ktoré zrejme ľudia tolerujú a nie sú ochotní nahlásiť vinníkov, aj keď o nich možno vedia.

 

Starosta obce

Ján Mokrý

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazyÚvod | Administrácia | Заказать компромат на конкурента.873234