Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


Privítanie detí do života
Dátum pridania 14.03.2015


Dňa 20. 2. 2015 a 13. 3. 2015 sa v obradnej sieni obecného úradu konalo po dlhom čase uvítanie detičiek do života. Zo strany obce je to určitý prejav úcty a vďaky k rodičom za to, že priviedli na svet nový život, predovšetkým však poukázanie na to, že aj ten najmenší človiečik sa stal občanom tejto obce. Je to síce len maličkosť, taká nevýznamná kvapka, avšak aj oceán je z kvapiek.

 

Uvítanie sa konalo aj za pár rôčkov spätne a tak bolo veľmi zábavné pozorovať detičky vo veku do troch rokov ako ich zaujímalo všetko vôkol a pobehujúc po obecnom úrade zamestnávali svojich rodičov. Po príhovore a privítaní detí starostom obce odznela krátka kultúrna vložka v podobe vystúpení detí zo základnej školy a jedného detského zahraničného hosťa. Na záver si všetci pripili so starostom. Samozrejme detským šampanským, aby si mohli pripiť aj tí najmenší.

 

Z príhovoru starostu obce:

Vitaj na svete, šuhaj, dievčinka. Svet, ktorý si svojimi očkami prvýkrát uvidel ťa víta. Vkladá ti do rúk knižku s čistými stránkami a ty ju budeš napĺňať slovom, vetami, ale aj celými dlhými príbehmi svojho života. Píš ju tak, aby keď sa raz k nej vrátiš a začneš listovať, nebolo v nej nič, čo by zatienilo nádej, ktorú my všetci dnes do teba vkladáme.

Želám ti, aby ľudia boli k tebe láskaví. Rozkvitaj zdravím, silou, múdrosťou a láskou. Nech je tvoj život krásny, plný radosti a šťastia.

 

Všetky originálne fotografie si môžu rodičia po telefonickom dohovore nahrať na USB u prednostu obecného úradu.

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazyÚvod | Administrácia | Заказать компромат на конкурента.873230