Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


XXVI. hasičský ples
Dátum pridania 31.01.2015


     Dňa 31. 1. 2015 sa v kultúrnom dome konal už XXVI. hasičský ples organizovaný dobrovoľným hasičským zborom obce Čereňany.

 

 

 

     Zábava sa začala o 19.00 hodine a pokračovala do skorých ranných hodín vo veľmi dobrej nálade. Do tanca a na pobavenie hrala skupina Bonus z Trenčína. Dve chutné večere, kvalitné víno a dokonalá obsluha v podaní miestnych dobrovoľných hasičov, ich manželiek a rodinných príslušníkov len umocnili príjemnú atmosféru plesu. Plesu sa zúčastnil aj starosta obce Ján Mokrý s manželkou a aj napriek sobotným pracovným povinnostiam, ktoré v ten deň absolvoval sa dobre bavili.

 

     O polnoci bola losovaná skutočne bohatá tombola, ktorá pozostávala z 35 - tich cien za prispenia podnikateľov a živnostníkov našej obce a DHZ.

 

     Na našej stránke v sekcii Iné dokumenty nájdete kompletný zoznam subjektov, ktoré svojou štedrosťou prispeli k cenám do tomboly.

 

     Zverejnené fotografie sú amatérske, neupravované, robené nekvalitným fotoaparátom a tak ak by niekto na fotkách vyzeral podľa neho nedôstojne, prosíme o nahlásenie čísla takejto fotografie a bude odstránená.

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy