Obec Cerenany Obec Cerenany

Obecný úrad

Dokumenty

O našej obci

Médiá a galérie

Okolie obce

Kultúra a šport

Aktuálne informácie - archív


POZVÁNKA NA GULÁŠ


Starosta obce Vás týmto oslovuje o zapojenie sa do kultúrneho programu 3.ročníka Čerenianskej gulášovačky, ktorý sa bude organizovať dňa 24.06.2017 so začiatkom o 08.00 hodine.

 


 Vzhľadom na to, že predchádzajúce dva ročníky sa konali roztrúsené po obci,   rozhodol som sa , že týmto ročníkom začneme tradíciu v miestnom amfiteátri. Aj minuloročné dni obce spojené s opekaním býka sa ukázali ako dobrý krok, kde všetky účinkujúce kapely hrali pre všetkých rovnako. Nakoľko na gulášovačke bol vždy niekto nespokojný s kultúrnym programom v jeho blízkosti.

 

Na tento ročník  je zabezpečený kultúrny program:


- od 10.00 hodiny hrá DJ MOKY
- od 13.00 hodiny hrá VÁHOVANKA
- od 15.00 – 24.00 hodiny hrá skupina PROGRES

 

Celým programom bude sprevádzať s pesničkovými vstupmi moderátor Stano Vitáloš .

 

 V areáli sa bude čapovať pivo, kofola a vinea, ktoré zabezpečí obec. Víno a alkohol si môže zabezpečiť každý súťažiaci s tým, že bude pripravené stolovanie pre všetkých rovnako.
Myslím si, že na prvom stretnutí dňa 29. 05. 2017 o 16.00 hodine v miestnom amfiteátri, na ktoré Vás týmto pozývam, si dohodneme bližšie podrobnosti a umiestnenie stanovíšť.

 

Pozvaní sú: Café Lenka Čereňany., AUTOSERVIS – Peter Laurinec., Evka Krivošíková., Ing. Emília Kusá.., Pohostinstvo ROZVOJ., DHZ Čereňany., Polovnícke združenie ŽARNOV., Turistický oddiel JASEŇ., Jozef Bajan., Andrea Bajanová., Reštaurácia AFRODITA – Marián Filo., Peter Švajlenka., Ján Vážan – Drogéria., ŠK Čereňany, Ľubomír Hvojník.
Nebránim sa ani ďalším novým partiám. Každý účastník zaplatí štartovné v sume 35,- € a tieto finančné prostriedky budú použité na zaplatenie účinkujúcich v kultúrnom programe, nakoľko na akciu sa nebude vyberať vstupné.

 


Každý účastník si zabezpečuje suroviny na guláš ako aj misky, príbory a chlieb a  guláš si bude predávať sám.


 
V prípade nejakého zisku tento bude prerozdelený na činnosť mladých hasičov v obci Čereňany.

 

Vyhodnotenie súťaže o najlepší guláš bude o 14.00 hodine.

návrat ...


Aktuálne

15.12.2021
Obec Čereňany ponúka na prenájom kancelárske priestory a skladové plochy vo svojom priemyselnom objekte.

Fotogaléria

PoČasie

iMeteo.sk

odkazy